O nas

Jesteśmy przedstawicielem francuskiego producenta SEMIN S.A Firma założona w 1893 r., specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości gładzi szpachlowych, klejów, produktów cementowych oraz dystrybucji tapet z włókna szklanego.

O NAS

Firma SEMIN posiada trzy fabryki w północno-wschodniej Francji w Kedange-sur-Canner, w południowo-zachodniej Francji w Espira de L’Agly, oraz w Amblainville w rejonie paryskim.

Wyroby SEMIN są znane i cenione przez profesjonalistów we Francji i w ponad 40 krajach całego świata, począwszy do Chin i Nigerii skończywszy na Ameryce Płd. i Rosji. Roczna produkcja wynosi 100 000 ton.

Nasze produkty pojawiły się w Polsce na początku lat 90-tych jako pierwsze mieszanki gipsowe. Nasza obecność na polskim rynku zaowocowała używaniem pojęć takich jak “gips francuski”, ”francuz” w odniesieniu do wysokiej jakości mieszanek na bazie gipsu.

Od kilku lat posiadamy niezależną strukturę handlową w Polsce z siedzibą w Warszawie oraz magazynem firmowym.. Rozwinęliśmy także sieć przedstawicielstwa handlowego na osiem strategiczne regionów Polski.

Naszą myślą przewodnią jest dostarczenie do rąk każdego klienta wysokiej jakości produktów wraz z zapewnieniem doradztwa technicznego. Na prośby klientów organizujemy szkolenia, podczas których, szybko i łatwo udowadniamy dobrą jakośc naszych produktów.

Mając na uwadze stały rozwój technologii  budownictwa oraz wzrastajĄce wymagania polskich dystrybutorów i wykonawców stawiamy sobie za cel sukcesywne wprowadzanie nowych produktów na rynek polski, stając się niekiedy pionierami we wdrażaniu niektórych typów produktów i ich zastosowań.

Nasza dewiza BEZ PĘKNIĘĆ I POPRAWEK obrazuje jakość i niezawodność naszych wyrobów.

Poznaj CE78 Perfect Joint